Посещение в библиотеката на 3е клас

С „Добре дошли в библиотеката“ посрещнахме днес и ученици от трети „е“ клас от СУ „Св. Софроний Врачански“ с класен ръководител Мария Дионисова и психолог Яница Бакалова.
Обсъдихме подредбата на книгите в библиотеката; знанията, които можем да получим от енциклопедиите; играхме образователна игра, свързана с тези знания, а накрая децата станаха библиотекари и обслужиха читател.
Обещахме си нови срещи, когато вече ще са четвъртокласници.