Посещение в библиотеката на 3а клас

„Добре дошли в библиотеката“ казахме днес на ученици от трети „а“ клас от СУ „Св. Софроний Врачански“ с класен ръководител Даниела Стамова и ръководител ЦДО Девора Хаджиниколова.
Говорихме за подредбата на книгите в библиотеката; за знанията, които можем да получим от енциклопедиите; играхме образователна игра, свързана с тези знания, а накрая децата станаха библиотекари.
Обещахме си нови срещи, когато вече ще са четвъртокласници.