Читалище "Съвременник-1986" град Пловдив
Начало /
Новини Събития / „Петъци без екрани“ с 3г клас
„Петъци без екрани“ с 3г клас

И макар да не е петък, поради изключителния интерес, днес в нашия проект „Петъци без екрани“ се включиха учениците от 3г клас от СУ „Св. Софроний Врачански“ с класен ръководител Петя Грошева и ръководител ЦДО Цветелина Костурска.

Заедно се забавлявахме и играхме на много настолни игри:

Дрънкулки;

Не се сърди, човече;

Кой съм аз;

Падащи кули (дженга);

Змии и стълби;

Пъзел „Опознай България“;

Мемори карти.

Проектът „Петъци без екрани“ се осъществява с финансовата подкрепа на Община Пловдив по Компонент 3 „Гражданска активност“.