„Петъци без екрани“ с 3д клас

Нашият проект „Петъци без екрани“ продължи със занимания с настолни игри с 3д клас от СУ „Свети Софроний Врачански“ с класен ръководител Мария Тороманова и ръководител ЦДО Искра Ангелова.
Днес децата избраха да играят:
✅ Дрънкулки;
✅ Не се сърди, човече;
✅ „Опознай България“;
✅ Мемори карти;
✅ Пъзели.
Беше много приятно и забавно!
Проектът“ Петъци без екрани“ се осъществява с финансовата подкрепа на Община Пловдив по Компонент 3 „Гражданска активност“ и е част от Календара на културните събития на Община Пловдив.